A MMA Művészeti Ösztöndíj Program 2018 nyerteseinek listája

  • Ács Norbert
    színházművészet
  • Ács Tamás
    színházművészet
  • Agócs Gergely
    népművészet
  • Bódi Barbara BoBa
    képzőművészet
  • BALANYI ZOLTÁN
    képzőművészet
  • Balás Benedek
    iparművészet és tervezőművészet
  • Basa Balázs
    film- és fotóművészet
  • Beischer-Matyó Tamás
    zeneművészet
  • Blaskó Borbála
    színházművészet
  • Bumberák Mária (Maja)
    népművészet
  • Csóka Balázs
    építőművészet
  • Csadi Zoltán
    színházművészet
  • Cseporán Zsolt
    művészetelmélet
  • Csomortáni Gál László
    képzőművészet
  • Czébely Beáta
    zeneművészet
  • Czikora István
    zeneművészet
  • Demeter Zsuzsa
    irodalom
  • Doboviczki Attila
    művészetelmélet
  • Dominkó István
    zeneművészet
  • Dr. Fazekas Sándor
    irodalom
  • Dr. Soltész Márton
    irodalom
  • Eke Angéla Zsuzsanna
    színházművészet
  • Eplényi Anna
    építőművészet
  • Erős Apolka
    képzőművészet
  • Erdélyi Gábor
    képzőművészet
  • Erhardt Gábor
    építőművészet
  • Fábri Péter
    film- és fotóművészet
  • Fóris Katalin
    iparművészet és tervezőművészet
  • Fabók Mariann
    színházművészet
  • Falussy Lilla
    színházművészet
  • Farkas-Wellmann Éva
    irodalom
  • Gál Vilmos Attila
    irodalom
  • Gálhidy Péter
    képzőművészet
  • Gelegonya Gyöngyvér
    film- és fotóművészet
  • Gelley Kristóf
    iparművészet és tervezőművészet
  • Gyöngyösi Levente
    zeneművészet
  • Gyulai Natália
  • Hajdu Gábor
    iparművészet és tervezőművészet
  • Hegedűs Andrea
    iparművészet és tervezőművészet
  • Hoppál Bulcsú Kál
    művészetelmélet
  • Incze Mózes
  • Ittzés Gergely
    zeneművészet
  • Jónás Tamás
    irodalom
  • Jászberényi Miklós
    zeneművészet
  • Köbli Norbert
    film- és fotóművészet
  • Kún Emese
    építőművészet
  • Kanalas Éva
    színházművészet
  • Karosi Júlia
    zeneművészet
  • Kassai Endre
    művészetelmélet
  • Kelemen Zénó
    képzőművészet
  • Kerékgyártó András
    iparművészet és tervezőművészet
  • Kisberzsenyi-Nagy György
    építőművészet
  • Kolonits Klára
    zeneművészet
  • Kondor Attila
    képzőművészet
  • Kovács Szilárd Ferenc
    zeneművészet
  • Kovács András
    színházművészet
  • Kovács Attila Zoltán
    művészetelmélet
  • Kovács Melinda
    film- és fotóművészet
  • Kovács Dániel
    építőművészet
  • Kozma Gábor Viktor
    színházművészet
  • Kudász Gábor Arion
    film- és fotóművészet
  • Kustárné Almási Zsuzsanna
    színházművészet
  • Kutyifa Ágnes
    építőművészet
  • Lőkösházi Mária
    zeneművészet
  • Lázár László
    irodalom
  • Legeza Márta
    népművészet
  • Lenzsér-Mezei Kata
    iparművészet és tervezőművészet
  • Leszkovszki Albin
    zeneművészet
  • Lukácsy György
    színházművészet
  • Márton László Attila
    iparművészet és tervezőművészet
  • Menasági Péter
    képzőművészet
  • Mogán Orsolya
    művészetelmélet
  • Monori Sebestyén
    képzőművészet
  • Négyes Tímea
    népművészet
  • Pálosi István
    színházművészet
  • Pályi Zsófia
    film- és fotóművészet
  • Pollágh Péter
    irodalom
  • Rácz Márton
    zeneművészet
  • Reszegh Botond
    képzőművészet
  • Sánta Gergő András
    népművészet
  • Scholz Anna
    zeneművészet
  • Simon Zsolt József
    iparművészet és tervezőművészet
  • Somogyi Krisztina
    építőművészet
  • Somogyi Márk
    film- és fotóművészet
  • Sugár Viktória
    építőművészet
  • Szász Sándor
    képzőművészet
  • Szövényi Anna
    építőművészet
  • Szabó Ábel
    képzőművészet
  • Szabó Dániel
    népművészet
  • Tóth Zoltán
    iparművészet és tervezőművészet
  • Timár Mihály
    népművészet
  • Tornai Szabolcs
    irodalom
  • V. Pintér Ágnes
    zeneművészet
  • Vácz Péter
    film- és fotóművészet
  • Vas Bence
    zeneművészet
  • Verebics Ágnes
    képzőművészet
  • Veress Kinga
    iparművészet és tervezőművészet
  • Vigh Krisztina
    iparművészet és tervezőművészet
  • Zuh Deodáth
    művészetelmélet
  • Iski Kocsis Tibor
    képzőművészet