A MMA Művészeti Ösztöndíj Program 2020 nyerteseinek listája

  • Ayhan Gökhan
    irodalom
  • B. Nagy Ervin
    film- és fotóművészet
  • Bárdosi Ildikó
    népművészet
  • Bella Máté
    zeneművészet
  • Bögös András
    építőművészet
  • Bokányi Nóra
    iparművészet és tervezőművészet
  • Boros Miklós János
    képzőművészet
  • Cseke Ákos
    művészetelmélet
  • Csuja László
    film- és fotóművészet
  • Czenthe Kata
    építőművészet
  • Czigány Ákos
    film- és fotóművészet
  • Dávid Ádám Zoltán
    irodalom
  • Demeter Tamás
    művészetelmélet
  • DERES PÉTER
    színházművészet
  • Dienes Nikolett
    népművészet
  • DR Kovács Dávid András
    művészetelmélet
  • Dr. Balogh Vera
    zeneművészet
  • Dr. Baranyai Norbert
    irodalom
  • Dr. Bedecs László Attila
    irodalom
  • Dr. Katona Vilmos
    építőművészet
  • Dr. Medgyesy-Schmikli Norbert
    művészetelmélet
  • Dr. Néma Júlia
    iparművészet és tervezőművészet
  • Dr. Schreck Ákos
    építőművészet
  • Dr. Takó Sándor
    művészetelmélet
  • Dr. Varga Zoltán
    film- és fotóművészet
  • Dr. Zsupán Edina
    irodalom
  • Ducki Witold
    film- és fotóművészet
  • Egyed Brigitta
    színházművészet
  • Erdei Lilla
    népművészet
  • Eredics Benjamin
    népművészet
  • Fekete Ágnes
    színházművészet
  • Flach Antal
    zeneművészet
  • Földi Viktória
    népművészet
  • Fóris Barbara
    iparművészet és tervezőművészet
  • Gera Marina
    színházművészet
  • Göcseiné Marosi Eszter
    építőművészet
  • Haber Szilvia Adél
    iparművészet és tervezőművészet
  • Hajdú Attila
    irodalom
  • Hajós-Baku Eszter Judit
    művészetelmélet
  • Hámor József
    színházművészet
  • Harangi Attila
    építőművészet
  • Hermann Zsófia
    képzőművészet
  • Hornyák Lívia
    építőművészet
  • Horváth Márk
    színházművészet
  • Izsó Zita
    irodalom
  • Jakatics-Szabó Veronika
    képzőművészet
  • Józsa István
    iparművészet és tervezőművészet
  • Kalácska Zsanett
    iparművészet és tervezőművészet
  • Kalafszky Adriána
    zeneművészet
  • Kertész Ágnes
    zeneművészet
  • Király Gábor
    képzőművészet
  • Kis-Baraksó Alexandra
    iparművészet és tervezőművészet
  • Kiss Zsuzsanna Emília
    építőművészet
  • Kiss Judit Ágnes
    irodalom
  • Koralevics Rita
    iparművészet és tervezőművészet
  • Korpa Tamás
    irodalom
  • Kosztrabszky Réka
    irodalom
  • Krulik Ábel
    film- és fotóművészet
  • Kurta Niké
    színházművészet
  • Kutrik Bence
    zeneművészet
  • Kuzma Levente
    zeneművészet
  • Lakos Dániel
    iparművészet és tervezőművészet
  • Majoros Áron Zsolt
    képzőművészet
  • Marcell Tamás
    iparművészet és tervezőművészet
  • Marofka Mátyás
    színházművészet
  • Mátrai Erik
    képzőművészet
  • Mechler Anna Eliza
    zeneművészet
  • Méry Beáta
    képzőművészet
  • Mészáros Zsolt Máté
    zeneművészet
  • Mezei Kinga
    színházművészet
  • Mihó Attila László
    népművészet
  • Miklya Gábor
    képzőművészet
  • Misiąg-Ollár Danuta Ewa
    zeneművészet
  • Mohos Zsófia
    film- és fotóművészet
  • Mózes Gergely
    film- és fotóművészet
  • Mucsi Gergő
    zeneművészet
  • Muszka Sándor
    irodalom
  • Nagy Zopán
    irodalom
  • Nizsai Dániel
    színházművészet
  • Orr András
    képzőművészet
  • Osgyáni Gábor
    film- és fotóművészet
  • Osztrosits Éva
    zeneművészet
  • Plugor Magor
    művészetelmélet
  • Polgár Éva
    zeneművészet
  • Rácz Erika Magdolna
    népművészet
  • Slíž Róbert
    népművészet
  • Stiller Ákos
    film- és fotóművészet
  • Sütő Erika
    iparművészet és tervezőművészet
  • Szakonyiné Seres Gerda
    színházművészet
  • Szentgyörgyi Szandra
    iparművészet és tervezőművészet
  • Takáts Márton
    képzőművészet
  • Török Máté
    film- és fotóművészet
  • Tóth Tamás
    színházművészet
  • Trungel Aranka
    népművészet
  • Vajda László
    népművészet
  • Váraljai Anna
    képzőművészet
  • Varga Rita
    képzőművészet
  • Vizeli Máté
    népművészet
  • Zellei Boglárka Éva
    film- és fotóművészet
  • Zsidó Ferenc
    irodalom