A MMA Művészeti Ösztöndíj Program 2022 nyerteseinek listája

  • Ábrahám Nóra
    művészetelmélet
  • Adamovich Ferenc
    színházművészet
  • Adorjáni Bálint
    színházművészet
  • Ambrus Emese
    film- és fotóművészet
  • Andrasev Nadja
    film- és fotóművészet
  • Andrusko Marcella
    színházművészet
  • Antal Imola
    népművészet
  • Bágyi Balázs
    zeneművészet
  • Balog Alexandra
    zeneművészet
  • Bánki Ákos
    képzőművészet
  • Belicza László Gábor
    film- és fotóművészet
  • Bene Zoltánné Dr. Pusztai Virág
    művészetelmélet
  • Bicsák Rita
    népművészet
  • Blaskó Borbála
    színházművészet
  • Boros Anna
    színházművészet
  • Buglya Zsófia
    művészetelmélet
  • Carcassné Hegyvári Bernadett
    iparművészet és tervezőművészet
  • Csiby Gergely
    színházművészet
  • Dorogi János
    képzőművészet
  • Dr. Horváth Márton Levente
    zeneművészet
  • Dr. Kindl Melinda
    művészetelmélet
  • Dr. Szokody Anikó
    zeneművészet
  • Eszter Cseke-Marosi
    népművészet
  • Farkas Zoltán József
    irodalom
  • Farkas Gábor
    irodalom
  • Farkas Ferenc
    zeneművészet
  • Ferencz Zoltán
    képzőművészet
  • Földi Kinga
    iparművészet és tervezőművészet
  • Funk Bogdán
    építőművészet
  • Gábor Enikő
    film- és fotóművészet
  • Gergely Réka Erzsébet
    képzőművészet
  • Giczy Kristóf
    képzőművészet
  • Haid Attila
    film- és fotóművészet
  • Hegyi Barnabás Sándor
    zeneművészet
  • Hevesi Annabella
    iparművészet és tervezőművészet
  • Horváth Judit
    képzőművészet
  • Horváth Balázs
    irodalom
  • Horváth László Imre
    irodalom
  • Horváth Bálint Gábor
    művészetelmélet
  • Imreh Sándor
    képzőművészet
  • János Szabolcs
    művészetelmélet
  • Józsa Judit
    népművészet
  • Juhász Réka
    népművészet
  • Juhász János Krisztián
    népművészet
  • Kárpáti Judit Eszter
    iparművészet és tervezőművészet
  • Kerekes Emőke
    film- és fotóművészet
  • Kis Hajni
    film- és fotóművészet
  • Kisfaludy Zsófia Sára
    színházművészet
  • Kodolányi Judit Klára
    irodalom
  • Kopriva Nikolett
    irodalom
  • Kovács Levente
    népművészet
  • Kovács Mónika
    iparművészet és tervezőművészet
  • Kovács Csonga Anikó
    képzőművészet
  • Kulin Borbála
    irodalom
  • Lakos Nóra
    film- és fotóművészet
  • Lázár Bence András
    irodalom
  • Madár Helga
    népművészet
  • Magyari Tekla
    irodalom
  • Marcsák Gergely
    irodalom
  • Máthé Zsolt András
    színházművészet
  • Mayer Hella
    képzőművészet
  • Mayer Éva
    képzőművészet
  • Melkovics Tamás
    képzőművészet
  • Méry János
    irodalom
  • Miklósi Ádám
    iparművészet és tervezőművészet
  • Móré Levente
    építőművészet
  • Móricz-Sabján Simon
    film- és fotóművészet
  • Nagy Márton
    építőművészet
  • Nagy Gergely
    film- és fotóművészet
  • Németh Márk Botond
    iparművészet és tervezőművészet
  • Némethné Gyüre Júlia
    iparművészet és tervezőművészet
  • Nyitrai László
    zeneművészet
  • Onhausz Miklós
    művészetelmélet
  • Ország Martin
    iparművészet és tervezőművészet
  • Pálfalvi Tamás
    zeneművészet
  • Pós Krisztián
    népművészet
  • RAB Enikő Sarolta
    építőművészet
  • Rabb Dániel Zombor
    építőművészet
  • Rádler Luca
    építőművészet
  • Rudolf Anica
    művészetelmélet
  • Sándor László
    zeneművészet
  • Seregély Mirtill
    népművészet
  • Sófalvi Emese
    művészetelmélet
  • Somogyi Emese
    képzőművészet
  • Szalai Bálint
    iparművészet és tervezőművészet
  • Szalai Veronika
    iparművészet és tervezőművészet
  • Szentpáli Roland
    zeneművészet
  • Szilágyi Kinga Katinka
    zeneművészet
  • Szirmay Zsanett
    iparművészet és tervezőművészet
  • Szoboszlay Eszter
    film- és fotóművészet
  • Szövényi Anna
    építőművészet
  • Szvetnyik Kata
    színházművészet
  • Tóth Norbert
    képzőművészet
  • Turós Balázs
    film- és fotóművészet
  • Ungváry-Kiss Márta
    építőművészet
  • Uzsaly Bence András
    zeneművészet
  • Vámosi-Nagy Zsuzsa
    zeneművészet
  • Varsányi Kristóf
    film- és fotóművészet
  • Végvári Gergely
    képzőművészet
  • Virágh András Gábor
    zeneművészet
  • XX (+2) tga / tipográfiai szimpózium Ausztriában

    2022. 08. 25., 18:12:00 — 2022. 08. 28., 18:12:00
    iparművészet és tervezőművészet
    Augusztus végén kerül megrendezésre ez a 4 napos, nemzetközi tipográfiai szimpózium. Az eseményhez kapcsolódó kiállításon, 4 további tervezőművésszel közösen, TYPE BREAK c. tipografikai sorozataim is láthatóak lesznek.
  • 4. New Millennium Nemzetközi Kamarazenei Fesztivál és Mesterkurzusok

    2022. 08. 25., 09:00:00 — 2022. 08. 30., 21:00:00
    zeneművészet
    Az NMICMF örömmel jelenti be a 2022-es online és hibrid mesterkurzusokat, amelyek világhírű tanári karral, fellépési lehetőségekkel és nagyvonalú ösztöndíjakkal várják a kiválasztott hallgatókat.
  • FFP alkotótábor fiatal filmeseknek

    2022. 08. 21., 00:00:00 — 2022. 08. 30., 00:00:00
    film- és fotóművészet
    FFP alkotótábor fiatal filmeseknek. A Nemzeti Filmintézet idén nyáron Alsóbogáton szervezi meg Fast Forward Programjának alkotótáborát. A dokumentumfilmes csoportot Zurbó Dorottya rendező vezeti.